Thermex Sektör Profesyonelleri İle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Ürünleriyle kalite ve yüksek enerji tasarrufunu bir arada sunan Thermex, Ankara, Bursa, Denizli, Akşehir Konya’da düzenlediği Tanıtım Toplantıları’nda sektör profesyonelleri ile bir araya geldi.

Ankara, Bursa, Denizli, Akşehir Konya’da gerçekleştirilen Thermex Tanıtım Toplantıları’na katılım gösteren altı yüzden fazla sektör profesyoneli fuaye alanında yer alan Thermex ürünlerini de inceleme fırsatı buldular.

Thermex Türkiye Satış Müdürü Hasan Korur’un açılış konuşması ile başlayan Thermex Tanıtım Toplantı’ları, Thermex‘in kuruluşu, tarihsel gelişimi, dünyada ve Türkiye’de Thermex, satış ve pazarlama faaliyetleri, ürün grupları tanıtımı, ürün gamına yönelik planlamalar ve satış sonrası hizmetlerin paylaşıldığı sunumlar ile devam etti.

 

Thermex Türkiye ekibi, ürün kalitesine büyük önem veren, başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanarak ve  müşteri ihtiyaç ve beklentileri sürekli takip ederek, geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

Uzmanlık Sınırlarını Aşan Güç!

THERMEX İKLİMLENDİRME ve ISITMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Thermex Corporation Hakkında,

Thermex Corporation, Rusya termosifon pazarında, pazar lideri olup, dünyanın önde gelen termosifon üreticilerindendir. Aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding’dir.

Thermex Corporation, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.500 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2016 yılında Türkiye ve İtalya, 2017 yılında Çin ve İspanya daki şirketlerimiz kurularak, holding bünyesine  katılmıştır. Pek çok ülkede ürünlerin depolanmasında  nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan zincir kurulmuş olup, bu zincir her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Thermex ürünleri, faaliyet gösterdiği farklı ülke pazarlarının kalite koşullarını sağlamaktadır. Ürünler, CE, EAC, GHOST, CB mark gibi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgelerine sahiptir.

İş Ortaklarımıza Özel