Termosifon Fabrikasının 3.hattı açılıyor

Leningrad bölgenin sosyo politik gelişimine ilişkin çalışmalara 2012’den beri düzenli olarak “Petersburg Kararları” kapsamında kaynak sağlanmaktadır. 10 puan üzerinden yapılan bölgesel değerlendirme sıralamasında Thermex Tosno fabrikasının  tam kapasiteye ulaşması ile , Leningrad bölgesi puanı 8,1’e çıkmış ve sıralamada öne geçmiştir.

Referans

Thermex, Rusya’nın termosifon pazarında lider olup, uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding’tir. Thermex ürünleri 84’ten fazla ülkeye ihraç edilmekte ve şirket 2.000’den fazla çalışanı istihdam etmektedir.

Thermex, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü ile, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.000 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Leningrad, Tosno’da bulunan Termosifon Fabrikası Thermex Corporation’ın Rusya’daki ana üretim tesisidir.

İş Ortaklarımıza Özel