Thermex Corporation, Kombi Fabrikası’nı İzmir’de faaliyete geçirdi.

Dünyanın önde gelen termosifon üreticisi, Rusya ve CIS termosifon pazarında pazar lideri, aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren Thermex Corporation, Türkiye’de 2018 yılının ilk günlerinde başlamış olduğu yatırım yolculuğunun ilk adımını İzmir ili Torbalı İlçesi Ayrancılar  Beldesi’ndeki Pancar Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan kombi fabrikasını faaliyete geçirerek gerçekleştirmiştir.

Fabrika, lokasyon olarak Ege  Denizi, kara ve hava      taşımacığı dahil, tüm ulaşım alternatiflerine yakın olması ile avantajlı bir konumda yer almaktadır.

Thermex, toplam 3.000 m2 kapalı alan ve 1.500 m2 açık alana sahip olan kombi fabrikasında, geniş ürün gamı  ve teknolojik, çevre dostu ürünler ile ısıtma sektöründeki yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Kombi fabrikasında,  iç pazara ve Avrupa pazarına yönelik olarak iki ayrı tip ve üç farklı kapasitede (24kW, 28kW,  35kW)  ERP PREMIX yoğuşmalı kombi üretiminin yanı sıra, yurt dışı pazarları için de yine iki ayrı tip ve üç farklı kapasitede (24kW, 28kW,35kW) PREMIX yoğuşmalı kombi  ve  iki  ayrı  tip iki  farklı kapasitede  (24kW,  28kW)  HERMETİK  kombi  üretimi  yapılmaktadır.

Dünyada değişmeyen tek şeyin değişim olduğu düşüncesi ile hareket ederek, ürün geliştirme faaliyetlerimizi de her geçen gün arttırarak sürdürmektedir. İzmir’de üretime başlamış olan kombi fabrikası  Thermex Group’un doğalgazlı cihazlar üretim üssü olup, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarına hizmet verecektir. Şirketin deneyimli yönetim kadrosunun yapmış olduğu  beş yıllık stratejik plan dahilinde ilk fazı devreye alınmış olan  yatırım kararının diğer iki fazını da önümüzdeki üç yıl içerisinde hayata geçrimek için çalışmalara başlanmıştır

Tüm ürünlerinin ilk çalıştırma ve devreye alma işlemleri ve son kullanıcıların Thermex ürünleri  ile ilgili her  türlü dilek ve isteklerini iletebilecekleri  0 850 775 05 15 numaralı Çağrı Merkezi hattı da devreye alınmıştır.

Thermex Türkiye ekibi, ürün kalitesine büyük önem veren, başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanarak ve  müşteri ihtiyaç ve beklentileri sürekli takip ederek, geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzmanlık Sınırlarını Aşan Güç!

THERMEX İKLİMLENDİRME ve ISITMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Thermex Corporation Hakkında,

Thermex Corporation, Rusya termosifon pazarında, pazar lideri olup, dünyanın önde gelen termosifon üreticilerindendir. Aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding’dir.

Thermex Corporation, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.500 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2016 yılında Türkiye ve İtalya, 2017 yılında Çin ve İspanya daki şirketlerimiz kurularak, holding bünyesine  katılmıştır. Pek çok ülkede ürünlerin depolanmasında  nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan zincir kurulmuş olup, bu zincir her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Thermex ürünleri, faaliyet gösterdiği farklı ülke pazarlarının kalite koşullarını sağlamaktadır. Ürünler, CE, EAC, GHOST, CB mark gibi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgelerine sahiptir.

İş Ortaklarımıza Özel