Thermex

 

Thermex Corporation sadece ürünlerinin kalitesinden sorumlu olmakla kalmayıp sosyal sorumluluk ilkelerini faaliyet stratejisine entegre etmektedir.


 
  • Thermexik Aile Kulübü,
  • Corporation çalışanları ihtiyaç sahiplerine yardım amacıyla bir vakıf kurmuştur,
  • Yetimhanelere, yaşlılara ve dar gelirli ailelere karşılıksız termosifon verilmektedir,
  • Gençlerin spor turnuvaları ve etkinlikleri sponsorlukları,

St. Petersburg’da Akademisyen Sakharov anıtının yapımına katkıda bulunmuştur. 2010’da, Zafer Günü’nde Bereket Fonu, Leningrad bölgesinde yaşayan Büyük Yurtsever Savaş muhariplerine Sosyal Yardımlaşma Komitesi vasıtasıyla 10 binin üzerinde termosifon hediye edilmiştir.

2015 yılında, Rusya’nın en popüler sosyal ağı VKontakte üzerinde, Thermex Corporation’ın anneler ve okul öncesi çocuklar için oluşturduğu sosyal bir proje olan Thermexik aile kulübü açılmıştır.

Thermex Corporation ayrıca Anneler Günü’nü kutlamak üzere 29 Kasım 2015’te Saint Petersburg’da düzenlenen Anneler Günü festivalinin ana sponsoru olmuştur.

Anneler Günü’nü desteklemek üzere etkinlik sayfasında ve Termexik sayfasında, “Thermex ile ısının” aile fotoğrafı yarışması düzenlemiştir. Yardıma muhtaç kadınlara ve ailelerine yardım programı yürüten St. Petersburg Sosyal Politika Komitesi’nin desteklediği Aile Bilgi Merkezi Sosyal Yardım Fonu’na termosifon hediye edilerek destekte bulunulmuştur.

İş Ortaklarımıza Özel