Thermex

 

Thermex Corporation, Rusya termosifon pazarında pazar lideri olup, dünyanın önde gelen termosifon üreticilerindendir. Aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding'dir.


 

Thermex Corporation, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.000 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2016 yılında Türkiye ve İtalya, 2017 yılında Çin ve İspanya daki şirketlerimiz kurularak holding bünyemize katılmıştır. Pek çok ülkede ürünlerin depolanmasından nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan zincir kurulmuş olup, bu zincir her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Thermex ürünleri, faaliyet gösterdiğimiz farklı ülke pazarlarının kalite standartlarını sağlamaktadır. Ürünlerimiz, CE, EAC, GHOST, CB mark gibi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgelerine sahiptir.

Ürün kalitesine büyük önem vermekteyiz. Başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanmaktayız.

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri sürekli takip edilmekte olup, geleceğe yön verecek son teknoloji ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


 

Uzmanlık sınırlarını aşan güç!

Su ısıtma cihazlarının uluslararası üreticisi,

TÜM BUNLAR THERMEX’in eseridir.


 

İNANIYORUZ;

İnsanların yaşadığı mekanlardaki sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak üzere modern, günümüz teknolojisine uygun, konforlu ve güvenilir ürünler üretmekte ve ürün kalite çıtamızı her geçen gün daha da ileriye taşımaktayız. Amacımız evlerinize ve çalışma alanlarınıza verimli, güvenli, çevre dostu su ısıtıcıları getirmek…

Rakamlarla Thermex

 

 

 

 

 
İş Ortaklarımıza Özel