Thermex bayileri, fabrika ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Ürünleriyle kalite ve yüksek enerji tasarrufunu bir arada sunan Thermex, başarı performansıyla önce çıkan 60 sektör profesyonelini kombi fabrikasında ağırladı.

Thermex’in İzmir Torbalı’daki kombi fabrikasına gerçekleştirilen ziyaretlerinde Ankara ve Eskişehir’den katılım gösteren bayi, tali bayi ve sektör temsilcilerinden oluşan firma yetkilileri ve firma çalışanlarına Thermex ‘in kuruluşu, tarihsel gelişimi, dünyada ve Türkiye’de Thermex, satış ve pazarlama faaliyetleri, ürün grupları, üretim hattı ve üretim teknolojileri ve satış sonrası hizmetler ile ilgili bilgiler aktarıldı.

fabrika-gezisi

Satış, Pazarlama, Satış Sonrası Hizmetler ve Üretim departmanlarının eşlik ettiği gezide, firma yetkilileri üretim sahaları nın yanı sıra,  AR-GE test laboratuvarını da gezme ve  Avrupa’nın en büyük üreticilerinden Microplan tarafından üretilen test cihazında, ürünlerin test süreçlerini deneyimle fırsatı buldular. İki günlük İzmir gezisi ile iş yoğunluğundan uzaklaşma fırsatı bulan bayilerimiz, Thermex ailesi ile birlikte yedikleri keyifli akşam yemeği gezilerini tamamladılar.

Thermex Türkiye ekibi, ürün kalitesine büyük önem veren, başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanarak ve  müşteri ihtiyaç ve beklentileri sürekli takip ederek, geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

uretim-hatti
İş Ortaklarımıza Özel