Thermex, Ürün Lansmanını ISK-SODEX İstanbul’da Yaptı

Türkiye’de ısıtma sektörünün en genç, yenilikçi, ürünleriyle kalite ve yüksek enerji tasarrufunu bir arada sunan markası Thermex, 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na ısıtma ve su ısıtma ürünleriyle katıldı.

 

Thermex, müşterilerinin yaşam kalitesini arttıracak yüksek performanslı ürünlerini piyasaya çıkarmaya başladığı bu dönemde, ISK-SODEX fuarı ile de ürün gamını tüketicilerin ve  sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçilerin geldiği fuarda, ziyaretçilerin büyük beğenisini kazanan Thermex standı, ısıtma ve su ısıtma alanındaki zengin ürün gamıyla ziyaretçilerim ilgi odağı olurken, markanın ısıtma sektöründeki  iddiasının da altını çizmiş oldu.

 

Isıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat, su arıtma ve güneş enerjisi sistemleri sektöründe hizmet veren firmaların katıldığı,  sektörün en önemli fuarı olan ISK-SODEX İstanbul Fuarı, 2-5 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Isıtma ve su ısıtmada geniş ürün yelpazesine sahip olan Thermex, fuar alanındaki standıyla göz doldururken, markanın yurt içi ve yurt dışı piyasaya yeni sürülen, tasarımı beğenilen, son teknoloji ürünleri büyük ilgi gördü.

 

 

 

Isıtma ürünlerinde 3 farklı kapasite seçeneği bulunan “ErP’li Yoğuşmalı Kombi”, ve “Premix Yoğuşmalı Kombi” , 2 farklı kapasite seçeneği bulunan “ Konvansiyonel Kombi” ile su ısıtma ürünlerinde ise, 4 farklı kapasite seçeneği bulunan ERS ve IRE INOX serisi elektrikli termosifonların sergilendiği fuarda, Thermex standını ziyaret eden ziyaretçilere en iyi deneyimleri yaşatmayı amaçlamıştır. ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nı 96 ülkeden 90 bin kişi ziyaret etmiştir.

 

 

 

Uzmanlık Sınırlarını Aşan Güç!

THERMEX İKLİMLENDİRME ve ISITMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Thermex Corporation Hakkında,

Thermex Corporation, Rusya termosifon pazarında, pazar lideri olup, dünyanın önde gelen termosifon üreticilerindendir. Aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding’dir.

Thermex Corporation, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.500 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2016 yılında Türkiye ve İtalya, 2017 yılında Çin ve İspanya daki şirketlerimiz kurularak, holding bünyesine  katılmıştır. Pek çok ülkede ürünlerin depolanmasında  nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan zincir kurulmuş olup, bu zincir her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Thermex ürünleri, faaliyet gösterdiği farklı ülke pazarlarının kalite koşullarını sağlamaktadır. Ürünler, CE, EAC, GHOST, CB mark gibi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgelerine sahiptir.

İş Ortaklarımıza Özel