Bugün Thermex Corporation

Thermex Corporation, Rusya termosifon pazarında, pazar lideri olup, dünyanın önde gelen termosifon üreticilerindendir. Aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding’dir.

Thermex Corporation, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.000 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2016 yılında Türkiye ve İtalya, 2017 yılında Çin ve İspanya daki şirketlerimiz kurularak, holding bünyemize katılmıştır. Pek çok ülkede ürünlerin depolanmasından nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan zincir kurulmuş olup, bu zincir her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Thermex ürünleri, faaliyet gösterdiğimiz farklı ülke pazarlarının kalite koşullarını sağlamaktadır. Ürünlerimiz, CE, EAC, GHOST, CB mark gibi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgelerine sahiptir.

Ürün kalitesine büyük önem veriyoruz. Başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanıyoruz.

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri sürekli takip edilmekte olup, geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Büyük bir istek ve azimle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Uzmanlık sınırlarını aşan güç!

Su ısıtma cihazlarının uluslararası üreticisi,

TÜM BUNLAR THERMEX’in eseridir.

İş Ortaklarımıza Özel