Thermex, “Önce Hizmette Kalite” dedi.

Thermex, 10-11 Mart 2020 tarihinde Bursa Çelik Palas Otel’de düzenlediği eğitim ve tanıtım toplantısı ile Bursa, Balıkesir,  Çanakkale ve İzmit’den gelen yetkili servisleri ile bir araya geldi.

Kalite, güven ve enerji tasarrufunu bir arada sunarak yaşam alanlarında yüksek konfor sağlayan Thermex,  iki gün süren Teknik Servis Eğitim Organizasyonu’nda, servis yetkililerine dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerini detaylı inceleme deneyimi yaşattı.

Thermex Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Cemil Göksu’nun açılış konuşması ile başlayan, Thermex‘in kuruluşu, tarihsel gelişimi, dünyada ve Türkiye’de Thermex, ürün grupları tanıtımı, ürün gamına yönelik planlamalar hakkında bilgi verdiği sunumu, Türkiye’deki yetkili servis yapılanması anlatımı ile devam etti. Toplantının devamında kombi ve termosifon ürün gamını ve detaylı teknik özelliklerini paylaşan Göksu, uygulamalı olarak ürünler üzerinde de servislerimizle teknik bilgileri tekrardan paylaştı.

 

Kullanıcı parametre ayarları, arıza kodları, hata kodları, cihazın ilk çalıştırma şartnamesi , devre şeması ve oda termostatı bağlantısından, kombi ilk çalıştırma veya arıza amaçlı müşteri evine gidildiğinde yapılması gereken kontroller dahil olmak üzere detaylı anlatımla sunumlara devam edildi.

 

 

Eğitimin ikinci gününde servislere Thermex Mobil uygulmamızın   programı işleyişi ve Servis Formları, Hakkediş ve Faturalama, Sipariş ve Stok Yönetimi, E-Kütüphane ve Raporlama modülleri hakkında bilgi verildi.

Thermex Yetkili Servisleri’nin ,  Thermex Mobil uygulaması ile sistemdeki bilgilere daha kolay erişebilecekleri ve uygulama işleyişi ile ilgili güncel bilgi paylaşımı yapıldı.

İkinci günün sonunda toplu fotoğraf çekimi ile, organizasyon tamamlandı.

 

 

Uzmanlık Sınırlarını Aşan Güç!

THERMEX İKLİMLENDİRME ve ISITMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Thermex Corporation Hakkında,

Thermex Corporation, Rusya termosifon pazarında, pazar lideri olup, dünyanın önde gelen termosifon üreticilerindendir. Aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding’dir.

Thermex Corporation, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.500 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2016 yılında Türkiye ve İtalya, 2017 yılında Çin ve İspanya daki şirketlerimiz kurularak, holding bünyesine  katılmıştır. Pek çok ülkede ürünlerin depolanmasında  nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan zincir kurulmuş olup, bu zincir her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Thermex ürünleri, faaliyet gösterdiği farklı ülke pazarlarının kalite koşullarını sağlamaktadır. Ürünler, CE, EAC, GHOST, CB mark gibi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgelerine sahiptir.

İş Ortaklarımıza Özel