Thermex Türkiye Kombi Fabrikası

thermex_bina_345

Dünyanın önde gelen termosifon üreticisi, Rusya termosifon pazarında pazar lideri, aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren Thermex Corporation, Türkiye’de İzmir ilinde kurduğu kombi fabrikasında ürettiği geniş ürün gamı  ve teknolojik, çevre dostu ürünleri ile ısıtma sektöründeki yatırımlarına hızla devam etmektedir.

2018 yılının ilk günlerinde başladığı  yatırım yolculuğunun ilk adımını,  gerek küresel bazda gerekse de ulusal  bazda yaşanılan ekonomik olumsuzluklara rağmen İzmir ili Torbalı İlçesi Ayrancılar Beldesi’ndeki Pancar Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bulunan kombi fabrikasını faaliyete geçirerek gerçekleştirmiştir.

Kombi fabrikasında,  iç pazara yönelik olarak iki ayrı tip ve üç farklı kapasitede (24kW, 28kW,  35kW)  ERP PREMIX yoğuşmalı kombi üretiminin yanı sıra, yurt dışı pazarları için de yine iki ayrı tip ve üç farklı kapasitede (24kW, 28kW,35kW) PREMIX yoğuşmalı kombi  ve  iki  ayrı  tip iki  farklı kapasitede  (24kW,  28kW)  HERMETİK  kombi  üretimi  yapılmaktadır.

Dünyada değişmeyen tek şeyin değişim olduğu düşüncesi ile hareket ederek, ürün geliştirme faaliyetlerimizi de her geçen gün arttırarak sürdürmektedir. İzmir’de üretime başlamış olan kombi fabrikası  Thermex Group’un doğalgazlı cihazlar üretim üssü olup, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarına hizmet verecektir. Şirketin deneyimli yönetim kadrosunun yapmış olduğu  beş yıllık stratejik plan dahilinde ilk fazı devreye alınmış olan  yatırım kararının diğer iki fazını da önümüzdeki üç yıl içerisinde hayata geçrimek için çalışmalara başlanmıştır.

Tüm ürünlerinin ilk çalıştırma ve devreye alma işlemleri ve son kullanıcıların Thermex ürünleri  ile ilgili her  türlü dilek ve isteklerini iletebilecekleri  0 850 775 05 15 numaralı Çağrı Merkezi hattı da devreye alınmıştır.

Thermex Türkiye ekibi, ürün kalitesine büyük önem veren, başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanarak ve  müşteri ihtiyaç ve beklentileri sürekli takip ederek , geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzmanlık Sınırlarını Aşan Güç!

THERMEX İKLİMLENDİRME ve ISITMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

İş Ortaklarımıza Özel