Thermex bayileri, fabrika ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Ürünleriyle kalite ve yüksek enerji tasarrufunu bir arada sunan Thermex, başarı performansıyla önce çıkan 60 sektör profesyonelini kombi fabrikasında ağırladı.

 

Thermex’in İzmir Torbalı’daki kombi fabrikasına gerçekleştirilen ziyaretlerinde Ankara ve Eskişehir’den katılım gösteren bayi, tali bayi ve sektör temsilcilerinden oluşan firma yetkilileri ve firma çalışanlarına Thermex ‘in kuruluşu, tarihsel gelişimi, dünyada ve Türkiye’de Thermex, satış ve pazarlama faaliyetleri, ürün grupları, üretim hattı ve üretim teknolojileri ve satış sonrası hizmetler ile ilgili bilgiler aktarıldı.

 

 

Satış, Pazarlama, Satış Sonrası Hizmetler ve Üretim departmanlarının eşlik ettiği gezide, firma yetkilileri üretim sahaları nın yanı sıra,  AR-GE test laboratuvarını da gezme ve  Avrupa’nın en büyük üreticilerinden Microplan tarafından üretilen test cihazında, ürünlerin test süreçlerini deneyimle fırsatı buldular. İki günlük İzmir gezisi ile iş yoğunluğundan uzaklaşma fırsatı bulan bayilerimiz, Thermex ailesi ile birlikte yedikleri keyifli akşam yemeği gezilerini tamamladılar

 

 

Thermex Türkiye ekibi, ürün kalitesine büyük önem veren, başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanarak ve  müşteri ihtiyaç ve beklentileri sürekli takip ederek, geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

 

Uzmanlık Sınırlarını Aşan Güç!

THERMEX İKLİMLENDİRME ve ISITMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

Thermex Corporation Hakkında,

Thermex Corporation, Rusya termosifon pazarında, pazar lideri olup, dünyanın önde gelen termosifon üreticilerindendir. Aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding’dir.

Thermex Corporation, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.500 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2016 yılında Türkiye ve İtalya, 2017 yılında Çin ve İspanya daki şirketlerimiz kurularak, holding bünyesine  katılmıştır. Pek çok ülkede ürünlerin depolanmasında  nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan zincir kurulmuş olup, bu zincir her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Thermex ürünleri, faaliyet gösterdiği farklı ülke pazarlarının kalite koşullarını sağlamaktadır. Ürünler, CE, EAC, GHOST, CB mark gibi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgelerine sahiptir.

İş Ortaklarımıza Özel